Search

Kāpēc tev nevajag svērties!?

Izlasot šo Tu sapratīsi atšķirību starp TAUKU UN SVARA ZAUDĒŠANU, bieži vien cilvēki liek vienādojuma zīmi un neatšķir šīs divas tik atšķirīgās lietas!


Atceries, svars ir mainīgs lielums un dienas laikā tas var mainīties pat par 3kg, ūdens aizture, zarnu trakta saturs u.c.

SVARA ZAUDĒŠANA: Svara zudumu var izraisīt ūdens, uztura, muskuļu, tauku samazināšanās organismā, dažādas slimības, kuru rezultātā cilvēks izkāmē, ja vēl nav īsti saprotams, tad amputācija arī samazina svaru.


SVARA PIEAUGUMU var veicināt ūdens aizture organismā, urīnpūšļa, zarnu sastāvs, muskuļu, tauku palielināšanās utt.


Bieži vien sportisti pirms sacensībām veic manipulācijas ar svaru, bet ne jau tāpēc, lai zaudētu taukus, bet gan dēļ svara kategorijas, izdzen ūdeni no organisma, vai tieši pretēji uzņem lielu daudzumu šķidruma, lai būtu citā, augstākā svara kategorijā!


Divi, šķietami vienādas miesas būves cilvēki, vienāda garuma ar vienādu svaru, bet izskatās pilnīgi atšķirīgi, kāpēc?


Viss noslēpums ir tauku % un muskuļu masas daudzumā uz skeleta, viss objektīvākais rādītājs ir mērlente un spogulis, protams, ik pa laikam var uzkāpt uz svariem, bet ne jau divas x dienā!


TAUKU ZAUDĒŠANA


Viegli pamanīt, ja zaudējot muskuļu masu saglabāsi iepriekšējo tauku % , augums pārvētīsies par "galertu" ,ja tā var teikt.


Zaudējot tauku % un saglabājot muskuļu masu, Tu izskatīsies vizuāli "stingrāks" ,nekas neļumēs un nekarāsies.


Neesi skarbs pret sevi, nekāp uz svariem 2x dienā, nestāvi pie spoguļa ik rītu cerība ieraudzīt brīnumu.


Koncentrējies uz reālo tauku zudumu, nevis svara zudumu! Te arī nav nekādas maģijas, ja ēd kāļus un dzer ūdeni, tad zaudēsi visu, arī daļu no dzīves, ja tomēr ēdīsi sabalansēti, sportosi, tad zaudēsi taukus, jutīsies labi un nebūs jāžēlojas par ikdienas bezspēku un izskatu.

Recent Posts

See All